BORDSSPEGEL, 1900-talets mitt.

35640. BORDSSPEGEL, 1900-talets mitt.

Gulmetall. Vågformad kant med baksida i trä. Justerbar vinkel. Höjd 45 cm, bredd 33 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 756