PARTI, 4 delar, 18/1900-tal.

35639. PARTI, 4 delar, 18/1900-tal.

Piphylla, 1800-tal, rödbetsad björk, höjd 37 cm.
Handdukshylla med två lådor och krokar i furu, höjd 43 cm.
Skrin i ek med handtag i mässing.
Trätunna med järnbeslag, höjd 24 cm.

Slitage. Proppen till tunnan saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 839