SKRIVBORDSLAMPA, engelsk stil, 1900/2000-tal.

356388. SKRIVBORDSLAMPA, engelsk stil, 1900/2000-tal.

Höjd 37 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 37 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 414