BORDSLAMPOR, 1 par, porslin, 1970-tal.

356387. BORDSLAMPOR, 1 par, porslin, 1970-tal.

Hemmaålad dekor av drakar. Måleri med sigering samt datering -73. Höjd ca 77,5 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar.

Antal besök: 791