PLÅTBURKAR, 8 st, 1900-talets första hälft.

35637. PLÅTBURKAR, 8 st, 1900-talets första hälft.

Mazzeti. Skrin med jugendmönster. Ett par med änglamotiv m.fl.

Slitage, färgbortfall. Mazzetiburken saknar glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 167