BYRÅ, rokokostil, så kallad Haupstil, 1900-tal.

356363. BYRÅ, rokokostil, så kallad Haupstil, 1900-tal.

Stenskiva, intarsia, längd 80, bredd 44, höjd 75 cm.

Trögt lås. Fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trögt lås. Fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 785