FERDINAND SPRINGER. Komposition, färgetsning nr 142/200, signerad Springer och daterad -52.

356341. FERDINAND SPRINGER. Komposition, färgetsning nr 142/200, signerad Springer och daterad -52.

23x46 cm

Ferdinand SPRINGER (1907-1998).

Gulnad med fuktfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

23x46 cm

Gulnad med fuktfläckar.

Antal besök: 746