SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal.

SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal.
3562383. SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal.

Längd 24 cm.
Kaliber 11 mm.

Åldersrelaterat slitage, ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 24 cm.
Kaliber 11 mm.

Antal besök: 531