VÄGGUR, förgyllt, "Tre rosor".

3562351. VÄGGUR, förgyllt, "Tre rosor".

Höjd ca 50 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestat, ingen funktionsgaranti kan lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 50 cm.

Antal besök: 310