TESERVIS, 5 delar, porslin, bland annat famille rose, Kina, 18/1900-tal.

356220. TESERVIS, 5 delar, porslin, bland annat famille rose, Kina, 18/1900-tal.

Tekanna, Höjd 14 cm
Tekopp, Höjd 6,5 cm
Tefat, Diameter 13 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Fat samt tekoppar med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tekanna, Höjd 14 cm
Tekopp, Höjd 6,5 cm
Tefat, Diameter 13 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Fat samt tekoppar med nagg.

Antal besök: 618