OIVA TOIKKA. Vildgås, Nuutajärvi, signerad.och numrerad 609/1000.

3562100. OIVA TOIKKA. Vildgås, Nuutajärvi, signerad.och numrerad 609/1000.

Längd ca 36 cm, höjd ca 25 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Oiva Toikka (1931–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

Sedvanligt ytslitage.

Oiva Toikka (1931–2019)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 339