VITRINSKÅP/HYLLA, 1900-talets första kvartal.

35617. VITRINSKÅP/HYLLA, 1900-talets första kvartal.

Fanerat i mahogny, vitrindel uppburet av pelare, fasettslipat glas monterat i rutmönster. Längd 110, bredd 45, höjd 170 cm.

Slitage och skador, ena sidan med uppskrapad kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 049