ARNE WALLSTEN. oljor på duk, 3 st, signerade.

356169. ARNE WALLSTEN. oljor på duk, 3 st, signerade.

"Charles gamla affär, Kalmarvägen, Nybro"; 46 x 55 cm
"Bonde med sina kalvar"; 45,5 x 54,5 cm
"Upplagda båtar"; 37,5 x 45,5 cm.

"Bonde med sina kalvar" med litet färgbortfall.
Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre slitage.

Antal besök: 3 615