ABRAHAM HONDIUS. EFTER. ”Hund attackerar en häger”.

3561583. ABRAHAM HONDIUS. EFTER. ”Hund attackerar en häger”.

Olja på duk
Enligt författarens original som förvaras i Nationalmuseet i Warszawa (nr. Katt. M.Ob.446)
160x114 cm.

Fodrad. Åldrad lack och lätt ommålning. Förgylld träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
160x114 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 567