AKUSTISK GITARR. Märkt Solist.

356142. AKUSTISK GITARR. Märkt Solist.

Längd 105 cm.

Bruksslitage. Smärre repor/stötmärken. Del på stall med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 105 cm.

Antal besök: 1 408