FÅTÖLJ, "Läckö", Ingemar Thillmark för OPE, 1900-talets andra hälft.

356139. FÅTÖLJ, "Läckö", Ingemar Thillmark för OPE, 1900-talets andra hälft.

Valnöt. Plymåer klädda i skinn.

Slitage på sits, aning lösa sömmar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 356