GÖRAN WÄRFF. GLASKUBER / BREVPRESS, 4 delar, 1 signerad.

3561205. GÖRAN WÄRFF. GLASKUBER / BREVPRESS, 4 delar, 1 signerad.

3 st med Lapplands motiv
Mått ca 5,5 x 5,5 cm.

Bruksskick.

Göran Wärff (1933–2022)

Gör en kostnadsfri värdering!

3 st med Lapplands motiv
Mått ca 5,5 x 5,5 cm.

Bruksskick.

Göran Wärff (1933–2022)

Antal besök: 263