Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Övrigt
BESTICK, nysilver, bl.a. "Franska liljan".
35610. BESTICK, nysilver, bl.a. "Franska liljan".
1900-tal.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
1900-tal.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
923