BOO KJELLSTRAND. Grafisk komposition, numrerad 6/20, signerad och daterad -68.

356098. BOO KJELLSTRAND. Grafisk komposition, numrerad 6/20, signerad och daterad -68.

Längd 45,5 x 34 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 45,5 x 34 cm.

Antal besök: 1 594