- 18K TREENIGHETSRING MED DIAMANTER.

3560939. - 18K TREENIGHETSRING MED DIAMANTER.

Trinity ring med diamanter - tricolor: vit/rosa/gult guld 750/000 (18 K), stämplad, infattad med 29 små åttkantiga diamanter, vikt ca. 7,6 g, ringdiameter ca 17,2 mm.

minimala tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

minimala tecken på slitage.

Antal besök: 375