JULKRUBBA, stor samling, 40 delar, 1900-tal.

3560938. JULKRUBBA, stor samling, 40 delar, 1900-tal.

2 st stall av trä, längd 21-30 cm.
2 st krubbor av trä och porslin, längd 6-7 cm.
1 st träd av trä och plast, höjd 22 cm.
15 st djur i bla papier mache och plast, bla kameler, åsnor och lamm.
20 st figurer i bla papier mache.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 366