SKÅP, teak 1960-tal.

SKÅP, teak 1960-tal.
356083. SKÅP, teak 1960-tal.

Rak modell på ben. 7 lådor med snedställd front och en dörr med hyllinredning. Längd 100, bredd 43, höjd 109 cm.

Skador, slitage.
Glapp i låset.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
356083. SKÅP, teak 1960-tal.

Skador, slitage.
Glapp i låset.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 941