ESKIL SKANS. Fiskebåtar, möjligen Kåseberga. Akvarell signerad E Skans.

356075. ESKIL SKANS. Fiskebåtar, möjligen Kåseberga. Akvarell signerad E Skans.

27x38, ram 41x53 cm.

Något gulnad.

Eskil Skans (1905–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

27x38, ram 41x53 cm.

Något gulnad.

Eskil Skans (1905–1989)

Antal besök: 864