BORDSPENDYL, förgylld brons, Louis XV-stil, Frankrike, 1800-talets andra hälft.

356074. BORDSPENDYL, förgylld brons, Louis XV-stil, Frankrike, 1800-talets andra hälft.

Pendel finns, höjd ca 38 cm.

Slitage, urtavla med skador, dekordelar saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pendel finns, höjd ca 38 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 149