THOMAS RALPH SPENCE. Kvinna i rött hållandes käpp med ananas, olja på duk, monogramsignerad och daterad 1892.

3560644. THOMAS RALPH SPENCE. Kvinna i rött hållandes käpp med ananas, olja på duk, monogramsignerad och daterad 1892.

152 x 66 cm.

Reva/hål, fläckar, något krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

152 x 66 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 1 409