MATSALSBORD, "Sundborn", vitlackerad trä, Mio.

3560444. MATSALSBORD, "Sundborn", vitlackerad trä, Mio.

Diameter 120, 75 cm. 2 iläggsskivor 45 cm.

Småskador på ett par hörn på iläggsskivor samt bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 830