KRISTINA MUNKLINDE. "Fjällsjön", färglitografi, signerad och numrerad 6/30.

356033. KRISTINA MUNKLINDE. "Fjällsjön", färglitografi, signerad och numrerad 6/30.

Bildmått 69 x 56.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 69 x 56.

Antal besök: 2 551