GERHARD NORDSTRÖM. Stilleben med kanna och fruktskål. Olja på pannå, signerad G. Nordström.

355956. GERHARD NORDSTRÖM. Stilleben med kanna och fruktskål. Olja på pannå, signerad G. Nordström.

35x35, ram 52x52 cm.

Gerhard Nordström (1925–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

35x35, ram 52x52 cm.

Gerhard Nordström (1925–2019)

Antal besök: 1 394