PÄLSKAPPA, brun persian ca strl 38. 1960-tal.

355930. PÄLSKAPPA, brun persian ca strl 38. 1960-tal.

Märkt AB Brunos pälsvaror Tranås. Knäpps med dolda hyskor, dolda fickor.
Ärmens innermått 40 cm, ryggens mått 97 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 886