DAMARMBANDSUR, Callistino B52345, 29 mm, quartz, datum, Rouleauxlänk, Breitling.

355914. DAMARMBANDSUR, Callistino B52345, 29 mm, quartz, datum, Rouleauxlänk, Breitling.

Inköpt 17/4 2000 på August Petersson & Son.
Certifikat, två extra länkbitar, inre box.
Serienummer 78676.

Bruksslitage.
Ask med skador.
Repor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Serienummer 78676.

Bruksslitage.
Ask med skador.
Repor förekommer.

Antal besök: 2 032