3559100. BARNKLÄDER mm, retro, 1960-70-tal.
3 par skor
27 plagg, främst bebis (nyfödd) upp till året
Gardiner till barnrum, 2 längder och en kappa, ljusblå botten med djurmotiv
2 örngott och ett sänglakan för barnsäng, bomull
Gardiner, 2 längder, Disney (Musse och Kalle med vänner).
Rökdoft. Fläckar förekommer. Bruksslitage, åldersrelaterat slitage efter förvaring.
3 par skor