HANNELORE DREUTLER. Emalj på plåt, osignerad.

355881. HANNELORE DREUTLER. Emalj på plåt, osignerad.

Inköpt från hennes silversmedja i Gamla Linköping på 1960-talet. 50x50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 946