BYRÅ, 2-lådig, mahogny med intarsia och stenskiva, rokokostil.

3558485. BYRÅ, 2-lådig, mahogny med intarsia och stenskiva, rokokostil.

Längd 64, bredd 35, höjd 68 cm.

Slitage på benen, bruksskick.

Nyckel/nycklar finns.

Slitage på benen, bruksskick.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Spritfabriken
Fabriksgatan 2
254 74 Ödåkra
Sverige

Placering
Mitten
Antal besök: 72

Andra intressanta föremål