COLLIER, möjligen bakelit, 1900-tal.

3558448. COLLIER, möjligen bakelit, 1900-tal.

Längd ca. 52 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 52 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 547