BÄNK samt SÄNGBORD, 1950/60-tal.

35583. BÄNK samt SÄNGBORD, 1950/60-tal.

Bänk längd 120, bredd 28, höjd 40 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 253