SOFFGRUPP, 3 delar, 1900-tal.

SOFFGRUPP, 3 delar, 1900-tal.
355774. SOFFGRUPP, 3 delar, 1900-tal.

3-sits, längd ca 200 cm, 2-sits, längd ca 140 cm, fåtölj. Blommig klädsel.

skador på tygklädsel. Ställvis hårt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 245