GLASVAS, Sven Palmqvist för Orrefors, 1900-tal.

355684. GLASVAS, Sven Palmqvist för Orrefors, 1900-tal.

Höjd 23,5 cm.
Slipad dekor. Signerad i botten.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 838