KASSETTDÄCK, TEAC, R-515, 80-tal.

3556844. KASSETTDÄCK, TEAC, R-515, 80-tal.

Mått ca 43x26 cm, höjd ca 11 cm. Manual finns.

Bruksslitage, ytsmuts. Fungerade vid enklare test, ej testad med förstärkare. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 572