SKIVSPELARE, Lenco L75, Schweiz, 1960/70-tal.

3556558. SKIVSPELARE, Lenco L75, Schweiz, 1960/70-tal.

Mått: ca 45 x 35 cm.

Lock med skador och repor.
Funktion: Okänd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: ca 45 x 35 cm.

Lock med skador och repor.
Funktion: Okänd.

Antal besök: 785