AXEL SALTO. VAS, GLASERAT STENGODS, MODELLERAD I "SPIRENDE STIL", ROYAL COPENHAGEN.

3556372. AXEL SALTO. VAS, GLASERAT STENGODS, MODELLERAD I "SPIRENDE STIL", ROYAL COPENHAGEN.

Signerad, modellnummer 20679, höjd 12,5 cm, diameter 8 cm.

Endast något lättare slitage.

Axel Salto (1889–1961)

Gör en kostnadsfri värdering!

Endast något lättare slitage.

Axel Salto (1889–1961)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 811