BRÖLLOPSLÅDOR, ett par, Kina, 1900-tal.

3556126. BRÖLLOPSLÅDOR, ett par, Kina, 1900-tal.

Lackarbete samt glas. Målad dekor. Stapelbara lådor. Längd 54 cm, höjd 71 cm.

Mindre lackskador, färgbortfall samt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 428