BORDSKLOCKA, mässing, 1900-tal.

3555736. BORDSKLOCKA, mässing, 1900-tal.

Bordsklocka i form av gumma, mässing. Höjd ca 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 272