FÅTÖLJ, "Borkum", John Bertil för Ikea. 1970-tal.

355541. FÅTÖLJ, "Borkum", John Bertil för Ikea. 1970-tal.

Kromad rörstomme. Klädsel av brunt skinn. Längd 92, bredd 90, höjd 70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 9 715