TORSTEN HULT. Färglitografi, signerad och daterad 218/260.

355486. TORSTEN HULT. Färglitografi, signerad och daterad 218/260.

38x46 cm.

Ej examinerad ur ram.

Torsten Hult (1922–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

38x46 cm.

Ej examinerad ur ram.

Torsten Hult (1922–2012)

Antal besök: 1 324