PIEDESTAL, trä, skulpterad kvinna, 1900-talets andra hälft.
355483. PIEDESTAL, trä, skulpterad kvinna, 1900-talets andra hälft.
Höjd 96 cm.
Lätt bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 96 cm.
Lätt bruksslitage.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
2 198