LJUSKRONA, 5 ljusarmar, med blå glasskål, 1900-tal.

355459. LJUSKRONA, 5 ljusarmar, med blå glasskål, 1900-tal.

Höjd 65 cm, diameter ca 50 cm.

Slitage, prismor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, prismor saknas.

Antal besök: 950