MATTA, rölakan, troligen, "Capella", Carl Malmsten, ca 230 x 158 cm.

355433. MATTA, rölakan, troligen, "Capella", Carl Malmsten, ca 230 x 158 cm.

Dekor av kvadrater. Osignerad. Enligt uppgift skall signatur ha bortfallit alternativt gömts i samband med renovering.

Slitage, smärre skador. Renoverad/lagad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 996