YNGVAR SANDSTRÖM. Soffbord jakaranda. Säffle Möbelfabrik 1960-tal.

355430. YNGVAR SANDSTRÖM. Soffbord jakaranda. Säffle Möbelfabrik 1960-tal.

Rektangulär med lätt svängda sidor. Brännmärkt Säffle möbelfabrik. Längd 120, bredd 76, höjd 53 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 6 847