ARMBANDSUR, dam, 18 k guld, Omega, 1997.

355426. ARMBANDSUR, dam, 18 k guld, Omega, 1997.

Inskription på baksidan. I orginalförpackning
Urets diameter 22 mm
Längd armband inklusive klocka 18 cm.

Bruksslitage samt repor på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urets diameter 22 mm

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 776