PLÅNBOK GUCCI Made in Italy.

PLÅNBOK GUCCI Made in Italy.
3554170. PLÅNBOK GUCCI Made in Italy.

ca 10,5 x 9 cm.
för kort och sedlar.

Bruksslitage, märken, repor, något veckade hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 10,5 x 9 cm.
för kort och sedlar.

Antal besök: 775